#

IP Centrum Recruitment

Rekrutacja prawników z zakresu własności intelektualnej

Jednym z nowszych obszarów działalności IP Centrum jest rekrutacja prawników specjalizujących się w zakresie własności intelektualnej na potrzeby kancelarii, instytucji oraz firm, w tym korporacji poszukujących prawników zajmujących się własnością intelektualną.

Naszym celem jest rekrutacja specjalistów z dziedziny własności intelektualnej odpowiadających potrzebom konkretnego klienta, dlatego kładziemy nacisk nie tylko na aspekty merytoryczne ale również na aspekty osobowościowe, które niejednokrotnie są kluczowe.

Rekrutujemy na różnych szczeblach zaawansowania poczynając od niższych stanowisk poziomu junior associate, przez associate czy senior associate po stanowiska menadżerskie lub partnerskie.

Podstawowym zasobem rekrutacyjnym są szkoły prowadzone przez IP Centrum gdzie mamy okazję poznać słuchaczy, w szczególności poprzez program „Złotej Ligii”, która umożliwia poznanie kandydatów na przestrzeni roku pod względem merytorycznym i osobowościowym, co pozwala na dobre dopasowanie kandydata do potrzeb klienta. Nie zamykamy się jednak na absolwentów IP Centrum i każda osoba zainteresowana może przesłać swoje dane za pośrednictwem formularza. To jednak my decydujemy czy uwzględnić danego kandydata, zaś przesłanie CV nie kreuje żadnych roszczeń względem IP Centrum lub jego partnerów bądź klientów.

Dbamy o prywatność kandydatów i bez wyraźnej zgody kandydata nie ujawnimy jego danych potencjalnemu pracodawcy i odwrotnie bez wyraźnej zgody pracodawcy nie ujawnimy jego danych potencjalnemu pracownikowi.

DLA KANDYDATÓW/KANDYDATEK

Zdobądź pracę z IP Centrum
Przesłanie formularza i figurowanie w naszej bazie danych jest nieodpłatne dla każdego kandydata. Formularz został skonstruowany w ten sposób żeby zebrać niezbędne z punktu widzenia procesu rekrutacyjnego dane.
Jeśli chcesz przesłać swoje dane na potrzeby aktualnego lub przyszłego procesu rekrutacyjnego wypełnij poniższy formularz.

DLA PRACODAWCÓW

Znajdź specjalistę z zakresu IP razem z IP Centrum
Usługa rekrutacyjna dla pracodawców jest odpłatna, a poziom wynagrodzenia jest uzależniony od kwalifikacji poszukiwanej osoby i proponowanego wynagrodzenia. W każdym przypadku stawki te są ustalane indywidualnie. Jeżeli poszukują państwo kandydata prosimy o wysłanie e-mail na adres: ipcentrum@ipcentrum.pl niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Formularz dla kandydatów/kandydatek:
  Zdjęcie (dozwolone typy: jpg, jpeg, png, bmp)

  Data urodzenia
  Sektory w których pracowałeś (w tym aktualne):

  Aktualne miejsce pracy:

  Aktualny zakres obowiązków:

  Poprzednie miejsca pracy i zakres obowiązków: nazwa, stanowisko, czas zatrudnienia od- do-, opis:

  19 − szesnaście =

  NASI PARTNERZY

  Informacje zawarte na niniejszej stronie nie mają charakteru oferty i nie kreują prawnie wiążącego zobowiązania do zawarcia jakiejkolwiek umowy przez Centrum lub osoby z nim współpracujące. Centrum zastrzega sobie prawo do zmiany informacji umieszczonych na niniejszej stronie w każdym czasie i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania lub zaniechania, w tym szkody poniesione z tego tytułu, podjęte na podstawie lektury niniejszej strony.
  BROSZURA INFORMACYJNA CENTRUM – POBIERZ PDF
  POLITYKA PRYWATNOŚCI   |   REGULAMIN SKLEPU