PRAKTYCZNA
EDUKACJA PRAWNA
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI














WYBIERZ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ EDUKACJI
SZKOŁA PRAW WŁASNOSĆI INTELEKTUALNEJ/Certified Innovation & IP Lawyer Program

Flagowy program IP Centrum. Kompleksowy program obejmujący prawo autorskie, patentowe, znaki towarowe, proces i więcej. Zajęcia w co drugą sobotę – idealne dla studentów, aplikantów i praktykujących prawników. Przestrzeń do integracji i nawiązania kontaktów zawodowych, które zaprocentują w przyszłości. Ofert pracy dla prawników zajmujących się własnością intelektualną jest mnóstwo. Dołącz do nas i nadaj nowy bieg swojej karierze.
SPRAWDŹ PROGRAMSZKOŁA PRAWA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Dołącz do Szkoły Prawa Sztucznej Inteligencji, aby zdobyć unikalne kompetencje łączące prawo, technologię i biznes w erze AI! Program prowadzony przez czołowych ekspertów obejmuje m.in. AI Act, FinTech, medycynę, marketing i prawo autorskie – od technologii po praktykę prawa. To idealna przestrzeń dla profesjonalistów, którzy chcą aktywnie zdobyć pozycję ekspertów w przyszłościowej dziedzinie prawa. Łączymy perspektywę technologiczną i biznesową, abyś mógł doradzać klientom jutra.
SPRAWDŹ PROGRAMKIM JESTEŚMY?
IP Centrum to inicjatywa zrzeszająca specjalistów z dziedziny praw własności intelektualnej i prawa nowych technologii.
Przygotowujemy młodych prawników do pracy w renomowanych kancelariach i międzynarodowych korporacjach.

edycji (program elitarny)
IP & IT/TM
kancelarii i firm
SZKOLENIA WIDEO
WIEDZA NA ŻĄDANIE

OPINIE O NAS
O NASFajnie, że szkoła ma nastawienie praktyczne, nie ma takiego przeteoretyzowania. Na pewno podobały mi się zajęcia z dr Michalakiem, mec. Hasikiem, mec. Kruszewską, mec. Mencel, mec. Dynowskim, mec. Kobylańską, mec. Siara-Żak, mec. Mysiakiem. Interesujące dla mnie jako dla totalnego laika były również zajęcia z Marcinem Setlakiem. I podobał mi się początek oraz zakończenie. Chodzi o formułę, taka ludzka, pozwalająca ludziom na zbliżenie się. Dzięki za wszystko : )
Interesujące dla mnie jako dla totalnego laika były również zajęcia z Marcinem Setlakiem. I podobał mi się początek oraz zakończenie. Chodzi o formułę, taka ludzka, pozwalająca ludziom na zbliżenie się. Dzięki za wszystko : )
Fajnie, że szkoła ma nastawienie praktyczne, nie ma takiego przeteoretyzowania. Na pewno podobały mi się zajęcia z dr Michalakiem, mec. Hasikiem, mec. Kruszewską, mec. Mencel, mec. Dynowskim, mec. Kobylańską, mec. Siara-Żak, mec. Mysiakiem.


