#

Rekomendacje Szkoły IP Centrum

Ocena Szkoły IP 2018/2019:

„Skończyłem kilka podyplomówek, szkoleń, ale z czystym sumieniem będę polecał szkołę IP Centrum. Wg mnie koszt 4000 zł jest niski w stosunku do ilości i jakości zajęć.”

„Zajęcia z mec. Kobylańską – sztos! Merytorycznie 120% plus energia, wow. Zajęcia z mec. Michalakiem też fantastyczne, płakać ze śmiechu na zajęciach z wzorów przemysłowych – wow, tak można się uczyć. Zajęcia z mec. Hasikiem i mec. Kruszewską – wspaniałe. Wyluzowana atmosfera szkoły. Naprawdę będę tęsknić :)”

„Forma prowadzenia zajęć, która nie była pustym wykładem – większość prowadzących z dużym zaangażowaniem przedstawiała swój temat, podając ciekawe przykłady i nawiązując kontakt z grupą itp.”

„Prowadzący, którzy byli przygotowani i merytoryczni, ale jednocześnie mieli luz (bo nie po to przyjeżdżamy na zajęcia w sb, żeby czuć się jak w korpo kancelarii), czyli -mec. Dynowski, Hasik, Korol i Mencel.”

„Podobało mi się praktyczne ujęcie tematu, nie sucha teoria. Wykładowcy wyjaśniali wszelkie niejasności, trudniejsze zagadnienia obrazowali za pomocą kilku przykładów, żeby każdy miał szansę zrozumieć i przyswoić dany materiał. Kurs jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które w życiu zawodowym chcą zajmować się prawem własności intelektualnej, zarówno dla doświadczonych prawników, jak i osoby, które dopiero mają zamiar zapoznać się z tematem.”

„Forma zajęć, wykładowcy (specjaliści – praktycy), materiały, podejście do uczestników, najlepsze zajęcia w jakich uczestniczyłam.”

„Fajnie, że szkoła ma nastawienie praktyczne, nie ma takiego przeteoretyzowania. Na pewno podobały mi się zajęcia z dr Michalakiem, mec. Hasikiem, mec. Kruszewską, mec. Mencel, mec. Dynowskim, mec. Kobylańską, mec. Siara-Żak, mec. Mysiakiem. Interesujące dla mnie jako dla totalnego laika były również zajęcia z Marcinem Setlakiem. I podobał mi się początek oraz zakończenie. Chodzi o formułę, taka ludzka, pozwalająca ludziom na zbliżenie się. Dzięki za wszystko :)”

Ocena Szkoły IP 2017/2018:

„Ciekawy format zajęć, bardzo praktyczne tematy (które następnie mogą znaleźć zastosowanie w życiu zawodowym), formuła zajęć (czas i miejsce) nie przeszkadza w życiu zawodowym i prywatnym.”

„Podobała mi się różnorodna tematyka zajęć i poruszanie na nich kwestii istotnych dla praktyki. Na pewno wiedza uzyskana na zajęciach będzie dla mnie przydatna w pracy zawodowej.”

„Charakter prowadzonych zajęć, praktyczne podejście w humorystycznym ujęciu.”

„Wykładowcy i pączki”

„Podejście wykładowców do kursantów, jest profesjonalnie, ale też czuć luz. Nie bałam się zadawać pytań, nawiązałam fajne kontakty. Większość wykładowców oceniam bardzo wysoko.”

„Przede wszystkim kameralna, motywująca atmosfera. Było wiele ciekawych tematów, dobrych wykładowców. Ogólnie, jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział, wiele z tego wyniosłam i będę polecać szkołę innym.”

„Praktyczne zajęcia. Przesyłanie materiałów. Możliwość rozmowy z wykładowcami w trakcie i po zajęciach.”

NASI PARTNERZY

Informacje zawarte na niniejszej stronie nie mają charakteru oferty i nie kreują prawnie wiążącego zobowiązania do zawarcia jakiejkolwiek umowy przez Centrum lub osoby z nim współpracujące. Centrum zastrzega sobie prawo do zmiany informacji umieszczonych na niniejszej stronie w każdym czasie i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania lub zaniechania, w tym szkody poniesione z tego tytułu, podjęte na podstawie lektury niniejszej strony.
BROSZURA INFORMACYJNA CENTRUM – POBIERZ PDF
POLITYKA PRYWATNOŚCI   |   REGULAMIN SKLEPU