Paulina Furman zywcięża Złotą Ligę

Paulina Furman zywcięża Złotą Ligę

Paulina Furman zwyciężczynią tegorocznej edycji Złotej Ligii. Gratulujemy !

Paulina Furman zwyciężczynią tegorocznej edycji Złotej Ligii. Gratulujemy ! Złota Liga to program mający wyłonić najlepszego absolwenta Szkoły IP. Do programu przystąpiło blisko 30 osób na koniec dnia zostało 5. II miejsce przypadło Patrycji Cydejko-Stachowiak (niewielka różnica w stosunku do Pauliny), a III Marcie Chmielewskiej. Wszystkim Paniom należą się wyrazy uznania i serdeczne gratulacje. Poniżej sylwetka zwyciężczyni Pauliny Furman.
Paulina ukończyła studia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W ramach programów stypendialnych Paulina studiowała także na Uniwersytecie w Akureyri (Islandia) oraz Uniwersytecie Karoliny Północnej w Greensboro, obecnie jest adwokatem. W trakcie studiów Paulina rozwijała swoje umiejętności prawnicze działając w Uniwersyteckiej Poradni Prawnej przy Uniwersytecie Wrocławskim. Pierwsze doświadczenia zawodowe Paulina zdobywała we wrocławskich kancelariach świadczących pomoc prawną z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego. W 2019 r. ukończyła podyplomowe studia „Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Po godzinach Paulina lubi sporty wodne, a w wolnych chwilach podróżuje w najdalsze zakątki Europy (i nie tylko).

 

 

NASI PARTNERZY

Informacje zawarte na niniejszej stronie nie mają charakteru oferty i nie kreują prawnie wiążącego zobowiązania do zawarcia jakiejkolwiek umowy przez Centrum lub osoby z nim współpracujące. Centrum zastrzega sobie prawo do zmiany informacji umieszczonych na niniejszej stronie w każdym czasie i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania lub zaniechania, w tym szkody poniesione z tego tytułu, podjęte na podstawie lektury niniejszej strony.
BROSZURA INFORMACYJNA CENTRUM – POBIERZ PDF
POLITYKA PRYWATNOŚCI   |   REGULAMIN SKLEPU