Rusza rekrutacja do XIII edycji Szkoły IP. Tradycyjnie do końca maja taniej. Ruszamy w nowej formule hybrydowej od X 2021

XIII edycja Szkoły IP- rekrutacja oraz nowa formuła zajęć

Uwaga: rusza rekrutacja do XIII edycji Szkoły IP. Tradycyjnie do końca maja taniej. Ruszamy w nowej formule hybrydowej od X 2021. Szczegóły poniżej.

W związku z obecną sytuacją działamy już w zasadzie drugi rok w formie on-line. Sytuacja ta ma swoje plusy ale też ma minusy. Ze względu jednak na fakt, iż powoli przyzwyczajamy się do modelu on-line prowadzenia zajęć i nieprzewidywalności sytuacji pandemicznej zajęcia XIII edycji odbędą się w specjalnej formule. Zasadnicze zajęcia merytoryczne będą się odbywać w formie on-line, jednak oprócz tych zajęć odbędzie się – jeżeli sytuacja na to pozwoli- kilka zajęć integracyjno-rozrywkowo-szkoleniowych, które będą stanowić atrakcyjne uzupełnienie zasadniczego programu w formule „nauka poprzez rozrywkę”.  Będzie to okazja by się spotkać, porozmawiać, zacieśnić kontakty, wypić kawę lub drinka (bezalkoholowego of course ????) a także poznać zaproszonych na te spotkania specjalnych gości, wymienić poglądy i wizytówki i zdobywać wiedzę poprzez nowe narzędzia. Zatem te dodatkowe spotkania integracyjno-merytoryczne- mają z założenia uzupełnić merytoryczne wykłady on-line. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli je wdrożyć już od października.

NASI PARTNERZY

Informacje zawarte na niniejszej stronie nie mają charakteru oferty i nie kreują prawnie wiążącego zobowiązania do zawarcia jakiejkolwiek umowy przez Centrum lub osoby z nim współpracujące. Centrum zastrzega sobie prawo do zmiany informacji umieszczonych na niniejszej stronie w każdym czasie i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania lub zaniechania, w tym szkody poniesione z tego tytułu, podjęte na podstawie lektury niniejszej strony.
BROSZURA INFORMACYJNA CENTRUM – POBIERZ PDF
POLITYKA PRYWATNOŚCI   |   REGULAMIN SKLEPU